Hakkımızda – İdil Events

Hakkımızda

Magidos Turizm olarak on yılı aşkın süredir birlikte seyahat edip, dünyayı görüyoruz. Aynı yolda binlerce anı biriktirmekten keyif alıyor, hep birlikte maceradan maceraya koşuyoruz. Sizinle birlikte çok şey öğreniyor, sizlerin hayatına dokunuyoruz. Bugüne kadar sizleri, özel günlerinizde, balayı tatillerinizde dünyanın dört bir yanına gönderdik ama şimdi ekranın arkasını da görmek, bu özel günlerinize bizzat şahitlik etmek istiyoruz. Magidos Ailesi olarak sizlerin yüzünü güldürmeyi ilke edindik. Turlarımızda ve verdiğimiz tüm hizmetlerde sizin için elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bir aile şirketi olmanın avantajını çok iyi biliyoruz çünkü sizlerle birlikte sahip olduklarımızı, ailemizi genişletiyoruz. Hayatınızda önemli olan ve bir defa yaşayabileceğiniz o güzel anlarda bizim de emeğimiz olsun istiyoruz ve sizinle birlikte tüm organizasyon ve event projelerinizde yer almak, sizinle birlikte hayal etmek, sizinle birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürmek istiyoruz.

Neden İdil Events’i Tercih Etmelisiniz?

Şimdiye kadar yaptığımız binlerce tur organizasyonu gösteriyor ki planlamakta, organize etmekte, bir topluluğu koordine etmekte ve sizleri hayal ettiğiniz yerlerle buluşturmakta başarılı olduk. Yine aynı istatistiğe göre, yıllardır soluksuz çalışmış olmak bizlere sizin gibi kocaman bir aileyi kazandırdı çünkü başarmaya çalıştıklarımız sizin tebriklerinizi aldı. Bugüne kadar Antalya’da yapılmamış olanın peşinden gittik, kalbimizin sesini dinledik, tecrübemize güvendik ve çalışmaktan hiç yorulmadık. Bu sektörle bağlantılı olarak da çalışma sahamızı geliştirmeye karar verirken öncelikle size kazandıracaklarımızı ölçüp tarttık. Çalışmalarımız gösterdi ki, yılların bize kazandırdıklarını artık sizlere aktarmanın, hayallerinizin biraz daha yakınında olmanın ve ihtiyaçlarınıza daha geniş bir pencereden cevap verebilmenin zamanı geldi… Magidos, daha büyümüş bir aile olarak yoluna devam ediyor. Sizi de bizimle tanışmaya bekliyor…

Diğer Sitelerimiz

magidos-logo


Uzun zamandır Antalya'dan direkt çıkışlı yurtiçi ve yurtdışı turlar düzenlemekteyiz. Sitemizde tur programlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
ogrencigezileri


Yıllardır birçok okulun yurtiçi ve yurtdışı gezilerini düzenlemekteyiz. Okullara yönelik farklı programlara göz atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
vize-logo


Schengen vizesi, ABD vizesi ve İngiltere vizesi alabilmek için gereken evrakları buradan inceleyebilirsiniz.

A student should know it isn’t possible to cheap essay writing services cover each point in 1 reading session and move onto another subject.